Wallapop

1.68.3

5.0

3

Aracı olmadan hem alıp hem de satış yapabileceğin sanal market

533.7k

Bu uygulamayı oyla

Wallapop, eBay gibi diğer hizmetlerin aksine, herhangi bir aracıya para ödemek zorunda kalmadan direk olarak kullanıcılarla pazarlık yapmana izin veren bir satın alma ve satış yapma uygulamasıdır.

Satın almak için arama yapıyorsanız, uygulama yoluyla gezinebilir ve ürünleri kategorilerle filtreleyebilirsiniz. Kısacası, kıyafet arıyorsanız, aramanızı kıyafetlerle sınırlandırabilirsiniz, ve eğer video oyunları arıyorsanız, aramanızı video oyunları olarak kısıtlayabilirsiniz.

Her bir ürünün fiyatı listede görünür, ancak satıcı her zaman pazarlık yapmaya istekli olabilir. Aslında, sizin bölgenize yakın olan bir şeyi satın almak istediğinizde, para ödemek yerine başka bir şeyle takas yapabilirsiniz.

Wallapop potansiyel her bir satışın ne kadar uzaklıkta olduğunu size söyler. Bu özellik sayesinde, bir kişinin ticaret yapmak için yeterince yakın olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.

Wallapop kazancından bir şey kaybetmek zorunda olmadan diğer kullanıcılarla iş yapmanıza izin veren ilgi çekici satın alma ve satış yapma hizmetidir. Problem şu ki dolandırıcılara dikkat etmek zorundasınız. Her zaman söylendiği gibi en iyisini bulmaya çalışın.
Gereksinimler

Android 2.2 ya da üzerini gerektirir.

Uptodown X